Nasıl kilo verebilirim? Bir kilo kaybı programı

Bunu elde etmek için nasıl? – Yasakları ve kuralları, – yavaş yavaş, ama emin adımlarla gidin. – Amaç. Aşağıdaki program bir diyet sağlıklı bir kişi için kullanılabilir. Kişi, bu nedenle, olamaz, diyabet, epilepsi, kronik hastalıklar, insanların, düzenli tıbbi bakım ve ilaç! Tüm durumlarda, doktorunuza danışmalısınız. Tedavi dört üç aylık aşamaları, hangi ilk üç ay en zor, bu kez biz ekliyoruz, bizim organizasyon değişiklikleri.

Yasakları ve kuralları bir kilo kaybı programı

Bunu elde etmek için nasıl? Toplam yaşam tarzı değişikliği gerekli! Birincisi, daha az kalori tüketmek gerekir, kullanımını artırmak için (hareket, egzersiz) ve haftada bir kez sopa ve yeterli sıvı.

Temel unsurları diyet: süt ve süt ürünleri, peynir, süzme peynir, yumurta, haşlanmış sebzeler, beyaz etler; düşük kalorili meyve gibi elma, portakal, çiğ sebze. Aperatifler yerine halkalar halinde kesilmiş havuç, şalgam, salatalık, tüketimi tavsiye edilir.

diyet, Günde üç öğün mutlaka, geçiş döneminde herhangi bir gıda kabul ediyoruz. Tüketilen vardır ortada. Hemen hemen hepsi yenilebilir, ama yağ, şeker, gazlı içecekler, şekerlemeler hariç olmak hayatımızda.

Tüketmek için bir kahvaltı: kefir, yoğurt, yulaf gevreği, buğday kepeği, buğday tohumu; 2 ml ilaç ya da doğal çay. Öğle yemeği: haşlanmış sebze, pilav, balık, tavuk, yumurta, tahıllar, soslar (pancar, salatalık, lahana, marul, lahana turşusu); sıvı gazsız maden suyu ya da sade çay.

Akşam yemeği: peynir, süt, margarin, ince dilimler halinde sebze (turp, soğan), mineraller ve vitaminler, onu kaybetmemek vücuttan. 6 saat sonra bir şeyler yemek, sıvı içmek, ama şekersiz ve gazsız.

Yasakları ve kuralları, Tatlılar, kek, çikolata ve gazlı içecekler dahil değildir diyet programı. Seçin, bir hafta içinde herhangi bir gün (her hafta) yemek, sadece meyve. Bütün gün oransal elma, KİVİ, portakal (muz) ya da bir sezon bir meyve. Sabah içtiğimiz iki sıvı ons olabilir taze sıkılmış meyve suyu meyve, çay ya da maden suyu. Gün boyunca tüketmek, yeterli miktarda sıvı (günlük ihtiyaç yetişkin sıvı 1,5-2 litre).

Yasakları diyet eleme

Ve bir çırpıda iki gün sonra kahvaltı aralık bir şey, bu sadece şeker ve gazlı tolyadékot, yaklaşık 1-1,5 litre, öğleden önce, sonra zehir telenítjük vücudu birikmiş toksinlerden. Yıkama böbrek kase, bu nedenle onlar da geçmezse kan taş-neden böbrek maddeler.

Eğer vücut yükseltmek, diğer vücut sıvıları, ya su ya da çay, ısırgan otu. (Düşünün: eğer çamaşır yıkamak yerine süt veya şeker çözeltisi ile nemlendirilmiş. Aynı geçerlidir ve vücuda.) Böbrek, mesane, karaciğer, bağırsak, sadece berrak sıvı yıkanabilir detoks. Bizim organizasyon için çok ödemek için kendi korkuları! Bundan sonra öğle yemeği için yarım doz. Hafif bir çorba, ve hatta haşlanmış tavuk gelebilir soslu turşu, yalnızca tüketilen miktarı olmalı!

Yavaş ama emin adımlarla, Mide yavaş yavaş alışmak mide dozu başlangıç daralma. Sonuç olarak daha az yemek iyi yaşayacağız aslında, çok fazla. Üç ay boyunca neredeyse hiç hareket kilo. Buna rağmen, hala üzerinde yemek. Sonuç olarak elde edilen, dayanıklı, verimli ve dayanıklı. Organizasyon, yapılması gereken, diyet değişti, haftada iki kez de yapıştırabilirsiniz vücut.

Kımıldama, Her gün öneririz etkinleştirmek için, sabah uyandıktan sonra biraz hareket. Bu boş bir iştir mide. İlk gün on dakika önce, sonra yavaş yavaş, sürekli otuz dakika içinde, biz artırmak için egzersiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *