Nasıl etkili bir şekilde kilo vermek

Belirtmek gerekir ki, yukarıdaki egzersiz hareketleri tüm eklem, kas ve bantlar. Bir yandan dinlenmek, diğer taraftan, güçlü. Önemli YÜRÜTME SIRASI, çünkü ışık, genel ısınma yapmak için daha karmaşık bir egzersiz.

Yemek sırasında kilo kaybı

Amaç, Her gün uyanmak, güne başlamak için. Ay alışmak kuruluş ve ilk belirtileri gıdıklamak, onlar tamamen sona erer. Ne zaman kolayca bu turnuvada miktarını artırabilir egzersiz dört kez birisi. Ne karmaşık görünüyordu ilk bakışta, normal bir uygulama kolaylıkla yapılabilir. Kalıcı olun, ve ekstra kilo yavaş ama emin adımlarla, biz vereceğiz size.

Nasıl etkili bir şekilde kilo vermek? Gıda, Diyet hakkında bir çok şey bu gün duymak için kadın dergileri dolu bizim kafa her türlü superfood “hemen” kilo vermek için bir diyet. http://www.agrisisirt.info/kurallari-saglikli-chocolate-slim-zararlari-beslenme-kilo

Bence bu kadın fazla kilolu olmak aslında tüm kızlar kıskanıyor. Çünkü böyle bir kadın gerçekten bomba şeklinde getirebilir tatile bir hafta bir diyet başlamadan önce, benim zaten ideal vücut ağırlığı 3 ila 4 lira. Benim yazı değil insanlar bu gruba ait.

Bence ilk önce karar vermek zorunda olduğunu kendiniz gerçekten aşağı için eğer kilo vermek istiyorsanız, çünkü ilk gerçek ve en zor adım. İkinci zor aşama, vücut ağırlığı kaybı, başlamak için, çünkü dürüst olalım, bu ikinci gün, aslında denge 5 kilo için eksi bir gösteri. Ayrıca unutulmamalıdır ki, ilk 2-3 hafta da sadece vücut detoksifikasyon.

Bu demektir ki, mide, böbrek, karaciğer, bizim ve bizim bağırsak ile kaplı olduğu, iletim, depolama için fazla malzeme, böylece yağ kurtulmak olamaz. Bu birikimi elde edilmiştir 4. ve 5 lira. Ben çok mutlu oldu, ve o da bir tuzağa şimdi size bir diyet için ve daha sonra öğrendim ki disk lekoplalt 3 hafta sonra 4-5 kilo ben de atlarım geri haftadan az.

Sonraki şey, sen karar vermek zorunda, biz değil, bir hiper-süper-diyet (durumlar dışında, dolu olduğunda fiş ve diyetisyen verdi bize kişiselleştirilmiş bir diyet…) ayarlayabilirsiniz, ne yemek, sadece ne biz biliyoruz, biz yemek. Temel ilkelerinden biri sopa gerekir, o ebedi ve öğleden sonra 13 saat, 00 dakika, günlük ihtiyaçlarına uygun karbonhidrat göndermek için gerekli bir organizasyon.

Bu protein içeriği yemek. Bu en önemli şey unutulmamalıdır. Başka bir temel kural: günde güç: kahvaltı, brunch, öğle yemeği, ikindi çayı, akşam yemeği. Çünkü bir çok kez ben yemem, eğer bu bir diyet değil, bu, genellikle, her zaman kendi kendime: “ben inanamıyorum hala, bir kez yemek için!!!” Çok hızlı geçti, güç saat.

Günlük beslenme, ilişki teklif etti, ben denedim, öğle yemeği ve gıda grubu içerir karbonhidrat ve proteinlerin eşit.Benim için herhangi bir şekilde, yiyecek bir sonraki çalışma takvimi, ama tüm kontrol her hafta bir organizasyon için uygun bir zamanlama. Kahvaltı: 7:30, Geç Kahvaltı: 9:45 Öğle Yemeği: 12:00, Çay: 15:30, Akşam 17:30.

Program yemek


Ben bir program aldım, dikkate, bu gün 15:00-içmek, gün boyunca 2 litre olan sıvı bir diyet çalışanlar kesinlikle gazsız maden suyu; ve başka bir yerde, bisiklet kuralları, bu akşam 18:00’den sonra yemek değil. Değişim grafiği yüklü bir egzersiz. Değil mi, bay, sadece diyet, kilo vermek için? Bu egzersiz için ayrı bir terim ayrılmaz bir parçası olan yağ yakma Temsilcisi. Bu konu ayrı bir makalede, benim görüşüme göre.

Eh, bakalım, biz ne yemek. Hala bir umut, bazen pop, biraz çikolata ya da dondurma, çok kötü oldu. Şimdi biz kilo vermek istiyorum, o da şudur karşılaştırın. Benim için her zaman hamur işleri ve beyaz ekmek iptali ile en büyük acıyı. Ancak, unutulmamalıdır ki, bu ihmal edilir. Bunun yerine, seçin, tam tahıllı ekmek, veya hava, pirinç, buğday. Gıda bizim taraftan olmak zorundayız tuz.

Kim sevmez küçük sózhatjuk, ama almayın çok uzak. Grup, karbonhidrat, sadece biz kendimizi. Ben tercih ederdim elma yemek için, atıştırmalıklar, muz gibi. Akşam yemeği için, eğer ona yardımcı olabilir, yeme daha fazla ekmek, böyle, gibi; ben büyük bir ölüm yapabiliriz kendinize iyi сосисочную ratatouille akşam yemeği, ya da gulaş – zeytinyağı-haşlanmış, tabii ki, – ama biz var ekleyin ekmek, erişte, makarna. Bu da “ilginç” bir kategori. Bu oyunda; böyle bir şey kabul etmemiz gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *